1 / 8
Mitsubishi Lancer 1.5 benzin/plin
2.800 €
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
2.990 €
30.01.2023 22:51

Куманово / Куманово

Марка:

Mitsubishi

Модел:

Lancer

Година:

2008

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

80 kw / 109 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Se prodava Mitsubishi Lancer 1.5 benzin / plin so motor na lance, pred pola godina smeneto podvozje napred i pozadi (amortizeri, cauri, ramena, zglobovi) sredeni site servisi, uredno i redvno odrzuvana so site servisi. Smeni novi m+s gumi 16ki.

Registrirano do 04/2023.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од: Претпријатие

Hiper Digital
Narodna Revolucija 92
Потврден огласувач
078728282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам