1 / 6
Gliser Draco St 1700
По Договор
22.03.2023 15:11

Охрид / Охрид

Model: Draco ST 1700
Dolzina: 5.15 m
Sirina: 2.10m
Motor: Mercruiser 3.0 130hp
Cizma: Mercury Alpha 1

Gliserot e vo odlicna sostojba, so nego odi cerada za pokrivanje, cerada za zatvoranje celosno, tenda za sonce, ima radio so bluetooth 4 zvucnici, zastitni elecinja, sidro i mn drugi raboti.
Isto taka so gliserot odi i prikolka.
Moze zamena za kola,motor ili gradezni materijali.

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Petar
Потврден огласувач
071303114
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам