1 / 8
Velosiped tocak specialized
320 €
Цената не е фиксна
19.10.2022 08:13

Струга / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava specialized epic full suspenzion
Shimano deore xtr 3*9
26 gumi kenda novi
Shimano kocnici
Fox 32 air predna viluska 100mm
Zaden specialized amortizer
S-m golemina

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Roki
Потврден огласувач
075215555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам