1 / 7
Se prodava kukja!
1 €
Цената не е фиксна
03.09.2022 13:00

Гевгелија / Гевгелија

Број на соби:

10

Квадратура:

400 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

1100 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Нова

Опрема:

Наместен

Година на градба:

2006

Број на балкони:

4 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

Aleksandar Singer br.56

- Sopstveno parno/podno greenje, so kombinacija drva/struja i solarni paneli
- 4 terasi
- Gevgelija


Info: 078 764 688; 070 320 840 - Jovan

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

jovan
Потврден огласувач
070320840
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам