1 / 12
Citroen C4 Picasso 1.6 HDI 2014 120KS EXCLUSIVE
10.500 €
Цената не е фиксна
19.08.2022 16:55

Виница / Виница

Марка:

Citroen

Модел:

C4 Picasso

Година:

2014

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Возилото е во одлична состојба, Exclusive модел со полна опрема. Регистрирано е до 31.7.2023.
Опрема:
*Алуминиумски бандажи
*Климатроник двозонска
*ЛЕД дневни светла
*АБС кочници
*ESP контрола на пролизгување
*Мултимедија,Навигација,usb,Bluetooth
*Бордкомпјутер
*Паркинг Сензори
*Park assist
*Полукожен ентериер
*Кожен волан
*Команди на волан
*CRUISE Control
*Хром пакет
*Електрика на прозори и ретровизори
*Централно заклучување
*Светла за магла
*Сензори за дожд и магла
*Масажери на седишта
*Автоматско отварање на гепек
*Греачи на седишта
*Припрема за Телефон
*Мерач на Притисок во Гуми

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
071305781
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам