1 / 9
Atomic snowboard 143cm
10.000 МКД
08.12.2022 00:17

Битола / Битола

Snowboard: Atomic vantage freeride 143cm
Vezovi na bordot: Head NX One L golemina
Cizmi: Salomon br.45-46
Bordot e vo odlocna sostojba
Cizmite se vo odlicna sostojba nemaat ni grebnatinka
Odlicen za pocetnici
Vo cenata spagjaat bordot so vezovite i chizmite
Prakjam i po kargo

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
070237519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам