1 / 10
HAMACHI XY 150 COPER
1.700 €
19.08.2022 17:09

Охрид / Охрид

Марка:

Останати марки

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2011

Модел:

HAMACHI XY150

Километри:

15000

Motorot e vo odlicna sostojba, napraven kompleten servis, motorot e bez mana ( moze proverka)
Moze i zamena za kola

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

3
Потврден огласувач
078812222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам