1 / 10
Golf V 2.0 FSI Sportline
3.600 €
Цената не е фиксна
4.000 €
05.12.2022 21:29

Кочани / Кочани

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

09.2023

Сила на моторот:

110 kw / 150 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Se prodava Golf V 2.0 FSI
2005 god.
110 kw/150 ks
Registriran do 10.2023
Tel: 078/837-493

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Milan
Потврден огласувач
078837493
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам