1 / 12
Mercedes E200cdi
4.500 €
Цената е фиксна
4.700 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.10.2022 18:34

Битола / Битола

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 200

Година:

2004

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

90 kw / 122 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

E 200cdi
Classic Model W211
2004godina registiran
Se prodava poradi kupeno drugo vozilo
Odrzana Socuvana po vejke inf
075 488 924

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Iiii
Потврден огласувач
0000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам