1 / 6
Velosiped Велосипед
250 €
03.02.2023 12:06

Битола / Битола

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

29 "

Големина на рам:

Останато

Се продава велосипед Diamondback
со шимано опрема во тип топ состојба
Информации на тел.078/409-544 Коста

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Марјан
Потврден огласувач
077729820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам