1 / 4
КОМПЛЕТ ТРПЕЗАРИЈА
15.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 18:48

Битола / Битола

ТРПЕЗАРИЈАТА СЕ НАОЃА ВО БИТОЛА И Е ДОБРО СОЧУВАНА

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
075938259
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам