1 / 4
Audi A6 2.5 B4
2.399 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 19:04

Дебар / Дебар

Марка:

Audi

Модел:

A6

Година:

2003

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2023

Сила на моторот:

120 kw / 163 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Kolata e vo odlicna sostojba e full oprema (klima,greaci na sedista i dr) za povejke inf javetese na br 072243194

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Elvir
Потврден огласувач
072243194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам