1 / 2
Јачмен / Жито / Jacmen / Zito
20 МКД
23.01.2023 12:23

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Се продава јачмен, околу 1 тон, реколта 2022 г.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Oдгледување на растенија

Се продава од:

Simona
Потврден огласувач
076520405
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам