1 / 4
MIKROBRANOVA AVSTRISKA MARKA FIRST EFTINO !!!!
2.500 МКД
03.12.2022 08:49

Охрид / Охрид

ISPRAVNA ,MALKU UPOTREBENA,EFTINA.CENATA NA NOVITE E 9000 DEN TEL.078 224 053

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Се продава од:

Blagoj
Потврден огласувач
070304482
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам