Rabotnik vo kujna
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.03.2023 22:42

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Salaterka vo Bife CELIK i
Konobar

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава / Можна е замена од:

Marjan Janevski
Ruzveltova br 2 Skopje
Потврден огласувач
70266454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам