1 / 6
Marantz pm8 delovi
1 €
26.02.2023 18:32

Гази Баба / Скопје

Trafo, elektroliti, 2 pojacala. Tranzistorite se ok. Zadna ploca.Predna medju ploca. Fali prednata ploca so kontrolite . Za entuzijasti. Pojacaloto e 2 x 190 wati. Moze da se koristi so predojacalo.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

Saso
Потврден огласувач
070217990
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам