1 / 3
Zenski velosiped
3.000 €
19.02.2023 10:48

Скопје Центар / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Женски

Големина на тркало:

26 "

Големина на рам:

26 "

Uvezen od ch

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Mimi
Samoilova 156
Потврден огласувач
072585027
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам