1 / 5
Vespa GTS 300 Supertech digital NOVA
6.200 €
05.12.2022 21:12

Битола / Битола

Марка:

Vespa

Вид:

Скутер

Година:

2022

Модел:

Gts 300

Се продава Vespa Piaggio Supertech Digital 300-2022 година НОВА. Црна мат боја

Поминати километри: 1000km
Состојба: Моторот е во одлична состојба
Опрема: Оргинален визир од Vespa
Регистрација: април 2023
Цена: 6200 ЕУР
Bez zameni

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Bitola
Потврден огласувач
077666676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам