1 / 2
Se izdava PLAC na Industriski pat
450 €
10.01.2023 09:43

Битола / Битола

Квадратура:

1000 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se izdava PLAC na Industriski pat na samiot pat lepenka do mlekarata ideal Shipka
Placot e 1000m2 i
078376808

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се изнајмува од:

Kire
Потврден огласувач
78376808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам