1 / 12
Bmw 418 d grand cupe ,moze zamena
По Договор
24.000 €
26.11.2022 21:34

Струга / Струга

Марка:

BMW

Модел:

418

Година:

2015

Гориво:

Дизел

Километри:

160000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Bmw 418d
Gran cupe
God .2015
Servisirana
Reg 08.2023
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Feston
Потврден огласувач
071211299
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам