1 / 2
Laptop Dell i5-7200
9.000 МКД
11.000 МКД
14.11.2022 09:03

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Laptopot e vo odlichna sostojba nadrgarden so Nov SSD za da bide pobrz
I5- 7200U CPU 2.7ghz
4Gb Ram
W
240 gb ssd
15.6 display
Windows 10profesional licenciran
Malo oshtetuvanje od stanata go ima na slikata.
Dobivate torba I mouse

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Kk
Потврден огласувач
078214969
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам