1 / 4
Fiat campagnola
15.500 €
Денес 11:13

Велес / Велес

Марка:

Fiat

Модел:

Campagnola

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

120000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Se prodava dzip terenski fiat campagnola motor Mercedes 5klipi nosi pali i na kluc i od 10 15 metri dzipot e raboten komplet servisiran registriran za poveke inf 070 492 342
Moze zamena

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

I☎️☎️
Потврден огласувач
070492342
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам