1 / 3
FORD MONDEO na plin povolno
999 €
31.10.2022 15:33

Гостивар / Гостивар

Марка:

Ford

Модел:

Mondeo

Година:

1998

Гориво:

Бензин / Плин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

70 kw / 95 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Prodavam Ford Mondeo 1.6 benzin so plin ( atest ) motorot raboti perfektno .
Vnatresnost zacuvana odlicno
Klima
Prozori na dugme
Greac na predna sofersajbna
I dr.
Treba da se sredi malce karoseriski( polu meseci i pragovi ) .
Istite gi imam novi i gi davam zaedno so mondeoto.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

bobi
Потврден огласувач
070557147
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам