1 / 1
Имаме потреба од доставувачи
27.000 МКД
11.03.2023 13:00

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Потребни се доставувачи за работа во ресторан за брза храна во Аеродром. Можност за вршење достава со наши и со сопствени возила. Нудиме одлична плата и услови, можност за напредување и промена на работна позиција. Редовна плата и бонуси. Вклучена хранарина. За подетални информации јавете се на 070703706 Кристијан

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Кристијан
Потврден огласувач
070703706
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам