1 / 9
GIPS KARTON - KNAUF
1 €
25.01.2023 12:16

Скопје Центар / Скопје

Izrabotka na raznovidni pozicii od knauf, amf, hanted daglas.....
Izvedba na:
-spusteni plafoni
-pregradni zidovi i oblogi
-skrieni svetla
-raznovidni aplikacii od gips karton
Isto taka izveduvame i amstrong AMF plafoni nameneti za delovni prostori i Hanter daglas plafoni koj se nezamenlivi so svojata dolgotrajnost za wc i kupatilo.
-Povekje informacii na telefonskiot broj
078-314-346 Igor

Категорија: Услуги, Сервисери / Градење, Реновирање / Молери гипсери фасадери

Се продава од:

Igor
Потврден огласувач
078314346
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам