1 / 4
Harman Kardon AVR151S 5.1 domasno kino
350 €
30.01.2023 20:02

Битола / Битола

Prodavam harman kardon 5.1 avr151s vo super sostojba. Domasno kino
1 x woofer
1 x centarlna edinica
4 x zvucnici
1 x centalen zvucnik

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Домашно кино

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077666676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам