1 / 7
Продажба на станови и деловен простор
По Договор
16.09.2022 17:54

Виница / Виница

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

67 m²

Греење:

Друго

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

Маршал Тито бр. 69

Се продаваат Станови и Деловни простории на атрактивна локација во центарот на Виница на ул. М.Тито бр.69

Становите се со квадратура 67m2 и 95m2
Деловниот простор е со квадратура од: 2 х 65m2 или 1 од 130m2

Контакт: 075/991-581,
email: richie.dimitar@yahoo.com
Rich-Max дооел Виница

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Dimitar
Потврден огласувач
075991581
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам