Se prodava kyka Vo Cair
10 €
28.08.2022 08:44

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

322 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Нова

Опрема:

Празен

Година на градба:

10

Година на реновирање:

10

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Skopje/Cair

Se prodava kyka vo skopje/Cair
Poveke info 071-473-496

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од: Претпријатие

Bujamin
Потврден огласувач
071473496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам