1 / 6
Nikon Lens Hood i Kapacinja za objektiv
1.200 МКД
26.01.2023 13:35

Скопје Центар / Скопје

Nikon Lens Hood HB-46 Bayonet Lens Hood https://www.nikonusa.com/en/nikon-products/product/lens-hoods/hb-46-bayonet-lens-hood.html

Kapacinja F- Mount BF-1B ( 15 i 16)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Галантерија за Фотоапарати / Останати додатоци

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам