Kuka vo Naselba Fazanerija 2 150 m2
85.000 €
Цената не е фиксна
23.11.2022 09:23

Гостивар / Гостивар

Број на соби:

5

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

3 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

180 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Година на градба:

1980

Година на реновирање:

2000

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

2 Паркинг места

Ориентација:

Север

Адреса:

Naselba Fazanerija 2 vo blizina na stadionot

Prodavam kuka vo naselba Fazanerija 2, vo blizina na stadionot, 150 m2 plus dvor 180 m2, plus uste 240 m2 vklucen
Lice za kontakt Zulbear
WatsApp :+ 393 294196785 Zulbear
WatsApp :+ 393 294196785 Zulbear
WatsApp :+ 393 294196785 Zulbear

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Toni
Потврден огласувач
077676532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам