1 / 2
Килим
1.000 МКД
20.08.2022 22:32

Скопје Центар / Скопје

Килим со димензии 1.5×2.5 супер сочуван како нов

Категорија: Дом и Градина / Домашен текстил и Завеси / Останато

Се продава од:

Snezana
Потврден огласувач
072210215
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам