1 / 4
Casovnik saat Marcello C Nettuno 3
250 €
25.09.2022 14:14

Аеродром / Скопје

Se prodava luksuzen visoko kvaliteten Germanski brend na casovnik
Marcello C Nettuno 3
Model 3253
Automatik
Diver 200 m
Kruna na zastrafuvanje
Safirno staklo
Keramicki bazel
Mehanizam Swiss ETA 2824

Категорија: Часовници и Накит / Часовници / Машки / Луксузни Часовници

Се продава од:

AN
Потврден огласувач
070305054
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам