1 / 1
Se izdava
8 €
21.08.2022 08:24

Штип / Штип

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Se izdava prostor od 40kvadrati
na glavna I prometna ulica bulevar jna vednas do parkot so poveke parking mesta .
Kontakt tel 078 430 157

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078417499
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам