1 / 4
Se prodavaat dve termo pecki vo odlicna sostojba
По Договор
19.10.2022 19:56

Карпош / Скопје

Se prodavaat dve termo pecki edna 6 kw i edna 4.5 kw vo odlicna sostojba

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
71377816
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам