1 / 1
MUTERI ZA FORD- KOMPLET
2.000 МКД
20.11.2022 10:57

Македонска Каменица / Делчево

Марка:

Ford

Модел:

Ford

Tип на делови:

Делови за каросерија

Prodavam komplet muteri za aluminiumski bandazi za Ford 20br.
Kon. Tel 070 240 640
Cena 2000den

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
076879820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам