1 / 8
Opel Antara 4x4 2012 go
8.500 €
29.11.2022 21:17

Гостивар / Гостивар

Марка:

Opel

Модел:

Antara

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

135 kw / 184 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kontakt
070/843/611

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ardit
Потврден огласувач
070843611
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам