1 / 6
Se prodava stan na Bit Pazar/Chair
85.000 €
05.09.2022 09:51

Чаир / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

64 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Ulica 113

Se prodava stan na Bit Pazar, Cair.

Lokacija: Do hotel Arka, 50m od Skopska Charshija.
Mebelot i belata tehnika se novi, kupeni vo 2022 godina.
Se naogja na 3 kat.

64km2
Opremen 85000eur
Prazen 81000eur

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
38971692222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам