1 / 1
Kupuvam poloven bekaton 15m2
150 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.10.2022 10:13

Илинден / Скопје

Kupuvam polovni bekaton okolu 15m2,(seedno kakvi)

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Се бара од:

robert
Потврден огласувач
075223537
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам