1 / 4
Skuter 50cc Sym jet R
1.100 €
17.11.2022 23:41

Кичево

Se prodava skoro nov skuter, ima pominato samo 2700 km, 2014 god e kupen….od 2015 do denes ne e voopsto vozen. Mozna e i zamena da malo kolice do 2200€ ( ubavo socuvano).

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава / Можна е замена од:

Goran
Потврден огласувач
075688669
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам