1 / 4
Bezicen Mikrofon Wireless Microphone
700 МКД
23.03.2023 10:49

Аеродром / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Nov bezicen mikrofon 2 vo 1
Raboti kako bezican mikrofon so antena i kako obicen so kabel

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Микрофони

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076525123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам