1 / 3
Tepisoni
4.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.03.2023 16:27

Охрид / Охрид

Prodavam dva tepisoni mn. malce koristeni , vo odlicna sostojba, bez nikakvi ostetuvanja.

Mal tepison 1.70m x 1.20m
Golem tepison 2m x 2.30m

Dvata tepisoni se isti kako na slikite, isprani i spakovani vo najlonska folija.

Cena za dvata tepisoni 4000 denari
Napomena: Tepisonite ne se prodavaat oddelno !

Категорија: Дом и Градина / Подна облога / Теписи и Теписони

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
076967734
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам