1 / 11
RABENEICK - Made in Germany (99%nov)
435 €
Цената не е фиксна
26.01.2023 17:03

Чаир / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

28 "

Големина на рам:

Останато

Se prodava
RABENEICK 2021
Ram 46cm
Trkala 28
Velosipedot e kako nov (vo perfektna sostojba)
Mnogu lesen za vozenje
Prakjam i po kargo

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Vullnet
Потврден огласувач
074243261
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам