Kupuvam Garaza Karpos 1
1 €
21.08.2022 15:33

Карпош / Скопје

Квадратура:

1 m²

Kupuvam Garaza Karposh 1
070337726

Категорија: Недвижности / Гаражи

Се бара од:

prvizbor
Потврден огласувач
070 33 77 26
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам