1 / 7
SE PRODAVA KUKA
По Договор
28.01.2023 12:22

Битола / Битола

Број на соби:

6

Квадратура:

140 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

64 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југ

Адреса:

.

Kuka vo strogiot centar na gradot do mitropolijata so povrshina od 140 m2 vizba od 40 m2 i so dvor 64m2. Privatizirano zemjiste . Cena po dogovor.
Informacii na tel. 077604090

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Aa
Потврден огласувач
078529745
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам