Se baraat majstori,Tesari i Zidari za rabota vo Srbija
1 €
22.11.2022 10:52

Куманово / Куманово

Категорија:

Градежништво, Архитектура

Пол :

Машко

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se baraat majstori ,tesari i zidari za rabota vo Srbija na Divcibare,obezeden smestaj vo apartmani 2 obroka dnevno,plata po dogovor.Informacii na tel.+38162288665 Nenad

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
078307721
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам