1 / 8
Се продава стан
31.000 €
Цената не е фиксна
21.08.2022 20:48

Штип / Штип

Број на соби:

2

Квадратура:

45 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

ПРОДАДЕНО
Се продава стан во близина на Енџелс во зградите спроти Техномаркет. Станот е сончев и топол. Информации на телефон 076 856 750

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Stan
Потврден огласувач
076856750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам