1 / 2
Plac /Gradezno Zemjishte / Bukovski Livadi
1 €
Цената е фиксна
14.11.2022 19:41

Битола / Битола

Квадратура:

1400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava Gradezno Zemjishte / plac od 1400 kvadrati vo Bukovska Naselba. Na glavniot pat koj odi kon Bistrica. PLACOT E PRIVATIZIRAN I E SO MARKICA ZA GRADBA.


DARKO 077 831 201
DARKO 077 831 201

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

filip
Потврден огласувач
075546519
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам