1 / 12
Kamion
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.11.2022 16:55

Штип / Штип

Se prodava kamion tel 078 350 520

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава / Можна е замена од:

OLIVER
Потврден огласувач
078350520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам