1 / 12
MINI SPY KOCKA VIDEO KAMERA HD KAMERI ZA VIDEO NADZOR - NOVI
800 МКД
09.11.2022 11:35

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и широк агол на снимање. Камерите имаат вградена батерија со која има можност континуирано да снимаат најмалку 100 митуни со едно полнење. Исто така самите камери имаат можност и за ноќно снимање, снимање со детекција на движење, сликање слики, исто така има можност да се користат и како web камери и да се поврзат дирекно на TV. При поврзување на компјутер веднаш се отвораат снимките, а можи да се користат и за пренос на податоци па дури и да се пушта музика на некој уред која има USB влез.

Детална Спецификација:
- Video format: AVI
- Video coding: M-JPEG
- Video resolution ration: 1280x720P HD - 1920X1080HD
- Video frame rate: 30fps
- Picture format: JPG
- Image proportion: 4:3
- Battery capacity: 200mAh
- Charging voltage: DC-5V
- interface type: Mini 8pin USB
- Memory slot: TF Micro SD card (up to 32GB)
- Batery type: High power capacity polymer lithium

* Нудиме и мемориски карти.

МОЖНОСТ ЗА ДОСТАВА ПРЕКУ КАРГО И ПЛАЌАЊЕ ПРИ ПОДИГНУВАЊЕ НА ПРАТКАТА.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
075812864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам