Se bara kelner/ka
По Договор
10.10.2022 00:14

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Se bara rabotna pozicija kelner za vo ugostitelski objekt vo Debar Maalo, Centar. Ne e potrebno prethodno iskustvo!

Telefonski broj: 075438148

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Damjan
Потврден огласувач
075447837
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам